Ünlü iş adamı: “Bitcoin değersizdir”

Shark Tank adlı TV programında yer alan iş adamı Kevin O’Leary, Aralık ayında duyurduğu daha fazla Bitcoin satın alma kararından dönüyor gibi görünüyor.

O’Leary, “Why I Don’t Spend money on Bitcoin” adlı YouTube videosunda Bitcoin yatırımcısı Anthony Pompliano ile konuştu ve Bitcoin’in (BTC) bir varlık olarak “bir kuruş değerinde olmadığını” öne sürdü. İşadamı, dünyadaki istikrarsız düzenlemeler nedeniyle Bitcoin kullanarak “önemli bir işlem” yapamayacağını söyledi.

O’Leary, “İşlem gören tüm diğer şeylerin varlık değerini Bitcoin’in varlık değeriyle karşılaştırdığımda, Bitcoin’in hala bir kuruş değerinde olmadığını görüyorum” dedi. “Bence çoğu kuruluş BTC ile uğraşmak istemiyor,” diye açıkladı.

Shark Tank yıldızı, yine de Bitcoin’e tamamen karşı değil. Aralık ayında tekrar Pompliano’ya konuşan O’Leary, bir miktar Bitcoin’e sahip olduğunu ve portföyünün yüzde 1 ila 2,5’ini gelecekte kripto varlıklarına yatırmayı düşünebileceğini söyledi. Dün paylaştığı YouTube videosunda işadamı, farklı ülkelerdeki düzenleyiciler dijital varlıkları desteklerse Bitcoin’in “muazzam bir değere” sahip olabileceğini öne sürdü.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 37,260.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ünlü iş adamı: “Bitcoin değersizdir” ilk olarak Coin Otağ'da yayınlandı.