Neslihan Atagül ve Onu Çılgına Çeviren Soru

Erkek giyim markası Hatemoğlu, Karaköy’de bir mekanda lanse edildi. Markanın reklam yüzü Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül ile birlikte lansmana katıldı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili, kendilerine yöneltilen Burak Özçivit sorusuna adeta ateş püskürdü. Detaylar burada …

Erkek giyim markası Hatemoğlu, dün gece Karaköy’de bir kulüpte lanse edildi. Markanın reklam yüzü Kadir Doğulu, galaya eşi Neslihan Atagül ile katıldı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, kendilerine yöneltilen Burak Özçivit sorusuna sinirlendi . Detaylar burada …

“ÇOK MENMUN EDİCİ”

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül’ün kendisine sürpriz yaptığını söyleyerek, “Haberim yoktu burada olduğundan ” dedi. Lansmanın detayları hakkında konuşurken Doğulu, “Hedefi olan bir lansmandı, çok memnun edici. Sürdürülebilirlik üzerine kurulmuş bir kreasyon yarattı Hatemoğlu markası. Geri dönüşümden elde edilmiş kumaşlar ve üretim bandında çok az seviyede su kullanarak kreasyon yarattı, o yüzden çok memnunum. Bizim çift olarak doğaya ve onun yarattığına saygı duyan bir tarafımız var. O yüzden bir markayla bu anlamda bir araya gelip bunları ortaya çıkartabildiğimiz için çok memnunuz” diyerek sözlerini bitirdi.

“GARİP BİR ALGI YARATILMAYA ÇALIŞILDI”

Kanserden hayatını kaybeden Neslican Tay’ın hayatının bir film olacağı söyleniyor. Bu projede Neslihan Atagül’ün “Neslican” karakterine hayat vereceği söylenirken çift bunun yanlış olduğunu açıkladı. “Yalanlamadık, öyle bir şey gerçek değil. Teklif geldi, içime sinmeyen şeyler vardı, onları da belirttim ve gayet profesyonel bir şekilde bu işte kendimi hissetmeyeceğimi, çok da verimli olmayacağımı söylemiştim. Buna rağmen haberler çıkınca tabii garip bir algı yaratılmaya çalışıldı gibi hissettim”  dedi.

Gazeteciler Kadir Doğulu’ya “Burak Özçivit’le yeni bir movie projesinde oynar mısın?” Diye sorunca Neslihan Atagül sert bir tavır gösterdi ve  “Ne alakası var arkadaşlar? Soru sormak için soru soruyorsunuz. O kadar kısa zamanda bir araya geliyoruz ve sorduğunuz sorular bunlar, hiç memnun değilim gerçekten. Üzgünüm ama gerçekten hiç alakası yokken garip sorular soruyorsunuz” dedi.

Kadir Doğulu ise bu soruya gülerek karşılık verdi ve “Ne alakası var herkesin yolu açık olsun” şeklinde konuştu.

NE OLDU?

Kadir Doğulu ve Burak Özçivit 2010 yapımı Küçük Sırlar dizisinde başrolü paylaştı. Bir çok ünlü ismin yer aldığı dizi büyük ilgi gördü. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül daha sonra dizide başrolü paylaştı.Doğulu, Burak Özçivit’le arasının neden açıldığını geçtiğimiz dönemlerde şu sözlerle anlatmıştı: “Sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak’la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye’nin en güzel adamlarından bir tanesi… Şahane vasıfları da var; ama meşrebimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız. Bir araya geldiğimizde azami saygı gösteriyoruz. Kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Ama biz dost olmadık, olamadık. Çünkü biz başka meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bu da bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor.”

Neslihan Atagül ve Onu Çılgına Çeviren Soru yazısı ilk önce NedirOlay üzerinde ortaya çıktı.