Binance, IOST için Düzenlenecek Airdrop Programını Destekleyecek

Kripto para birimleri Airdrop programı kapsamında karşılıksız olarak kullanıcılara dağıtılıyor ve bu sayede hareketlilik sağlanıyor. Son dönemde yükselişi dikkat çeken IOST coin için Airdrop düzenlenecek. Kripto para borsası Binance, bu etkinliği destekleyeceğini duyurdu.

Airdrop etkinliği yarın TSİ ile 11.00’da gerçekleştirilecek. Airdrop esnasında para kripto paraya yönelik para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacak. Yatırımcılar Airdrop esnasında IOST alım satımına devam edebilecek. Anlık görüntü tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak.

Açıklamaya göre Binance kullanıcıları tarafından tutulan IOST tokenlerinin anlık görüntüsünü alınacak ve belirlenen formüle dayalı olarak DON tokenlerinin dağıtımı başlayacak. Anlık görüntüler Spot cüzdanlar, Marjin, Tasarruflar ve Staking hesaplarındaki IOST bakiyelerini içerecek, ancak USDT-Marjinal Vadeli İşlemler cüzdanınındaki varlıklara yer verilecek. Ayrıca dağıtılmamış IOST faiz ödemelerinin de dahil edilmeyeceği açıklandı.

Binance IOST Dağıtacak

Binance IOST Dağıtacak

Binance, proje borsalara DON token dağıtımını tamamladıktan sonra DON tokenlerini dağıtacağını ve kullanıcıları dağıtım tamamlandığında haberdar edeceğini açıkladı. ABD’li vatandaşlar, tüzel kişiler ve yaptırım uygulanan ülkeler Airdrop uygulamasından yararlanamayacak.

IOST coin zero.05661 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 32 değer kazanan kripto para biriminin, yarın düzenlenecek Airdrop etkinliğinden sonra değerinin artması bekleniyor. Son bir aylık verilere bakıldığında IOST’un 0.004 dolardan zero.05 dolara kadar yükseldiği görülüyor.

IOST aylık grafik
Kaynak: CoinMarketCap

IOST kendisini, çözümleri, cüzdanları olan ve inanılırlığın kanıtı olarak adlandırılan yeni nesil uzlaşma protokolüne dayanan ultra hızlı, tam teşekküllü ve merkezi olmayan bir blok zinciri ağı ve ekosistemi olarak tanımlıyor.